Novinky

  1. 6.9. - Soukromé hodiny TAI-ČI!

    Více zde.

Kontakt

Mgr. Petr Řezníček

Tel: 775 347 140

E-mail: fyziozlom@seznam.cz

 

Bc. Jitka Šimůnková

Tel: 774 347 140

E-mail: fyziozlom@seznam.cz

Ordinační doba

Před návštěvou je potřeba se objednat prostřednictvím telefonu nebo emailu.

 

Ordinační doba pondělí - pátek v čase 8-16 h.

Dle našich možností je však možné dohodnout i jiný termín v týdnu.

Výprodej balančních čoček!

Likvidujeme zásoby, tudíž u nás nyní můžete zakoupit balanční čočku za pouhých 269 Kč! Neváhejte, doprodáváme posledních pár kusů.

 

Využití balanční čočky je velmi široké. Je vhodná pro ty, kdo tráví dlouhé hodiny sezením (u počítače, v kanceláři, ve škole, ale i řidiči). Dále lze tuto pomůcku využít na různá balanční cvičení - od jednoduchých jako je pouhé stání na boso či lehké přešlapování na masážních výstupcích až po složitější jako jsou speciální senzomotorická a jiná rehabilitační cvičení.

 

A jak Vám může balanční čočka pomoci?

Při sezení je třeba čočku nafouknout jen asi do poloviny jejího maximálního objemu (i méně), pak dochází k aktivaci hlubokých stabilizačních svalů, ruší se špatný stereotyp držení těla v sedu a předchází se problémům s bolestmi zad. Podobně i při různých balančních cvičeních se čočka nafukuje jen zčásti, aby svojí mírnou nestabilitou donutila pracovat hluboké svaly, které jinak zanedbáváme a které ovlivňují správné držení těla. Při cvičení se také zlepšují koordinační a rovnovážné reakce těla, které hrají velkou roli v případě, že se ocitneme v situaci, kdy hrozí pád nebo jsme se již do pádu dostali. Lidé, kteří mají vytrénované rovnovážné reakce, se s hrozícím nebo již probíhajícím pádem vyrovnávají lépe, tudíž mají i menší následky. A v neposlední řadě lze čočku díky akupresurním výstupkům využít pro masáž hýždí při sezení či pro masáž a osvěžení unavených nohou, zvláště pak pro ploché nohy představuje cvičení na hrbolaté straně čočky velký přínos. 

 

 Barvy k dispozci: šedá, modrá

 Průměr: 33 cm

 Nosnost: 120 kg

 Povrch: jedna strana zcela hladká, druhá s masážními výstupky

 

Pro rezervaci zboží volejte na tel. 774 347 140, 775 347 140 nebo nám napište na fyziozlom@seznam.cz nebo se zastavte přímo u nás v ordinaci!

 

 

ČOČKY JIŽ ROZEBRÁNY!!!